میگما

یه سوال

چجوریه ک ادمای بدبخت و بیچاره روز ب روز دارن بدبخت ترو بیچاره تر میشن ادمای پولدارم روز ب روز پولدارتر

نهایت بدبختیشون احتمالا ثبات مالیه جای افزایش مالی!!

چرا محله های فقیر بیشتر مستعد انواع بیمارین؟؟چرا اونا بیشتر احتمالش هست اسکیزوفرن بشن؟؟

کدوم احمق آرمان گرایی گفت ک علم بهتر از ثروت؟؟کی گفت پول همه چیز نیست؟

ایا دست ماعه اصلا؟؟این ک اصلا چرا باید بترسی؟بترسی ک بگی نه ؟؟چطور میشه خیلیاهستن ک همه ابعاد غیرمالی ماروهم دارن ابعاد مالی نداشته ماروهم دارن و خیلیم خوشبختن؟؟

چقدر نوع دردا فرق میکنه

چقدر نوع بیماریا فرق میکنه

چقدر دغدغه ها فرق میکنه

من ک عدالتی نمیبینم

عجب جهنمیه!

ایا واقعا درسته اونی ک نمیتونه پولی دربیاره اونی ک نمیتونه ب هنرش علاقه اش استعدادش برسه ینی حتی فرصت فکر کردن بهش رو نداره هنوز تو نیازهای فیزیولوژیکیش مونده هنوز پله اول هرم مزلو رو نیومده بالا انقدر ظلم بشه در حقش؟؟چطور میشه؟سوال من اینه!!!حق اون انسان کجاست ایا اون ادم حقی نداره چرا ؟؟ایا دادن وعده بهشت حق ذایل شدن زندگی و زخم های پی در پی روح اون از این زندگی از بین میره؟؟؟ خدایا درد نداره ینی؟؟بعد اونی ک تو رفاه محض زندگی کرده اگ گندکاریم نکرده باشه میرع بهشت بعد اون ادم بدبخت ک تو این دنیا حقش ضایع شده اونم میره بهشت؟؟

من میدونم تو خیلی بیشتر از من میدونی.حتی خودمم متوجهم ک حرفام از روی عصبانیته

ولی خدایا این فرق این فاصله طبقاتی همه ی اینا زیاده 

چقدر دشواره ک باشه یکی ک ب نون شبش نیازمنده 

بچه هایی ک بدنیامیارن ب دلیل تغذیه بد مادر یا خود بچه ضریب هوشی پایین و بیماری های مختلف.ب دلیل بهداشت ناکافی هزار جور مرض.

اونوقت ی عده دیگ

چقدر سخته تو این دوره زمونه ایمانتو حفظ کنی واقعااا

چقدر سخته

من خودم اول باید روانکاوی بشم تا بتونم روانکاو بشم ولی حتی خودمم وضعیت مالیم انقد کفاف جلسات متعدد رو نمیده.ولی میدونم اونا هم حقشونه زحمتیه ک کشیدن و کار سخت تر اینکه رو ذهنشون تاثیر میزاره پس اون پول حقشونهچطور میتونم یکم از ابن مشکلات روحل کنم؟؟چیزی ک در تموم عمرم بهش فکر کردم

فک میکردم با پرستاری و دکتری میرم ب مناطق محروم نجاتشون میدم

ولی در همه ی این صورتاخودم خوب نمیشدم نجات پیدا نمیکردم

من میدونم اوردی منو بهترین جا

جایی ک بتوتم ب خودم و بقیه کمک کنم

ازچی رسیدم ب چی

عاح بیخیال خوابم میاد

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها